o firmie

NEXTauto

Jesteśmy zespołem ekspertów leasingu. Mamy do dyspozycji produkty z 30 firm leasingowych oraz bazę około 2500 samochodów dostępnych od ręki. Jesteśmy niezależni, pracujemy w imieniu i na rzecz Klientów.

Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku. Załatwimy wszelkie formalności związane z wnioskiem, umową leasingową oraz rejestracją i ubezpieczeniem pojazdu.

...

Potrzebujemy od Ciebie informacji

Dane samochodu: (marka, model, rocznik, poziom wyposażenia, cena) albo specyfikacja cenowa lub faktura proforma;
Oczekiwane warunki leasingu/ wynajmu;
Lata bezszkodowej jazdy z OC i AC;
Opcjonalnie: planowany roczny przebieg km. oraz wymagany poziom serwisu.

...

Przygotujemy dla Ciebie

Kalkulację leasingu lub wynajmu;
Propozycję ubezpieczeń;
Komplet wniosków;
Propozycję umowy.

...

NEXTauto

co nas wyróżnia

...

Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu.

Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

...

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w szybko zmieniającej się rzeczywistości.

...

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.

...

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty.

także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.

...

Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce.

Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

...

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

skontaktuj się

z nami

...

Zadzwoń do nas

Chcesz uzyskać więcej informacji o naszych ofertach leasingu samochodów? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już teraz, nasz zespół ekspertów chętnie Ci odpowie.

ZADZWOŃ
...

Napisz do nas

Otrzymałeś w salonie lub komisie specyfikację wybranego samochodu? Zamów indywidualną wycenę - wpisz markę, model, cenę oraz Twoje oczekiwania dotyczące finansowania.

NAPISZ
...
Call Now Button