o firmie

GO-leasing

...

Kim jesteśmy

GO-leasing to ogólnopolska sieć brokerów leasingu. Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów

...

Nasz cel

Współpracujemy z wieloma najlepszymi firmami leasingowymi, bankami oraz autoryzowanymi dealerami. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku.

...

GO-leasing

co nas wyróznia

...

Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu.

Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

...

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.

...

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.

...

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty.

także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.

...

Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce.

Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

...

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

skontaktuj się

z nami

...

Zadzwoń do nas

Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski,

ZADZWOŃ
...

Napisz do nas

Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego

NAPISZ
...
Call Now Button